Akcja ‚Pogoń kilogramy’

Zaczęło się! Uczestnicy akcji „ Pogoń kilogramy z Katarzyną Piotrowską”, czyli dietetykiem Pierwszej drużyny Pogoń Szczecin już przez tydzień wylewają siódme poty na treningach i siłowni. Otrzymali już swoje diety i zalecenia dietetyka Dietomedical.

Jest bardzo fajnie! Mamy dużą motywację, a pan trener i pani dietetyk są bardzo przyjaznymi ludźmi. Mają dobre podejście. Łączymy zabawę i humor z poważnym podejściem, bo przecież każdy z nas ma jakiś cel – podkreśla Zbigniew Gotłas. – Ćwiczenia są wyważone. Trener chyba nie chce nas zrazić. Wszyscy jesteśmy zadowoleni, a w dodatku integrujemy się i tworzymy fajną atmosferę.

Od dzisiaj bohaterzy naszej akcji Pogoń kilogramy muszą przestrzegać także wspominane już indywidualne diety rozpisane przez dietetyka Dietomedical Katarzynę Piotrowską. – Zaczynam już je wdrażać! Wspierają nas w tym rodziny, bo przygotowują nam część posiłków. Pierwsze dania za nami. Zjadłem niby niewiele, a czuję się naprawdę najedzony! Dieta też wymaga zaangażowania. Sam zakup odpowiednich produktów to już małe wyzwanie. Pani Kasia dopuszcza pewne zmiany i dostosowała wszystko do naszych przyzwyczajeń – zaznacza pan Zbyszek.

 

 

Źródło: http://pogonszczecin.pl/aktualnosci/10266/Zaczeli-zmagania-z-kilogramami.html