Pogoń kilogramy z Katarzyną Piotrowską – nabór uczestników

Pogoń Szczecin dba o swoich kibiców! Dziś startujemy z kolejną akcją promującą zdrowy tryb życia. We współpracy z klubem rozpoczynamy rekrutację do akcji „ Pogoń kilogramy z Katarzyną Piotrowską ”, czyli dietetykiem pierwszego zespołu Pogoń Szczecin. Akcja skierowana jest do osób chcących zrzucić nieco zbędnego „bagażu”, stosowania diety i uczestnictwa w treningach. Schudnij z nami!

Cele naszej akcji to przede wszystkim dobra zabawa i oczywiście lepsza sylwetka. Przez 10 tygodni uczestnicy, których zakwalifikujemy, odbędą wykłady z zasad prawidłowego żywienia z dietetyczką I zespołu Pogoni Szczecin Katarzyną Piotrowską, a także będą ćwiczyć na siłowni Bene Sport i na świeżym powietrzu pod okiem trenera Akademii Pogoni Szczecin – Patryka Dąbrowskiego. Szkoleniowiec przygotuje także indywidualne rozpiski treningowe, które uczestnicy otrzymają jako „zadanie domowe”.

Każdy uczestnik otrzyma od naszej dietetyczki z poradni Dietomedical zindywidualizowaną dietę. Co więcej – dietetyk Katarzyna Piotrowska będzie pilnowała, by diety przestrzegać. Uczestnicy wybiorą się także do restauracji Kantyna Portowa, gdzie otrzymają wskazówki dotyczące zdrowego żywienia. Atrakcji będzie wiele!

Podczas inauguracji odbędzie się także oficjalne ważenie i mierzenie, by dodatkowo zdopingować uczestników akcji. W grudniu (również w świetle kamer) zakończymy i podsumujemy „Pogoń kilogramy”. Wtedy dowiemy się, kto i ile stracił kilogramów i centymetrów!

Największą nagrodą jest oczywiście… Wasze zdrowie i dobra zabawa, którą gwarantujemy, ale przygotujemy także zestaw upominków klubowych.


Chcecie spróbować swoich sił? Zgłoście się! Od dzisiaj do 10 października przyjmujemy Wasze zgłoszenia. W mailu podajcie swoje imię, nazwisko, wzrost, wiek, aktualną wagę, zainteresowania, wykonywany zawód, a także prześlijcie swoje aktualne zdjęcie. Czekamy na wiadomości pod mailem: konkurs@pogonszczecin.pl.

10 października podamy nazwiska 5 kobiet i 5 mężczyzn, którzy wezmą udział w akcji! 6 dni później zaczynamy! Gotowi na wyzwanie?

kg_fb

Więcej na: http://pogonszczecin.pl/aktualnosci/10074/Pogon-kilogramy.html