Zakup analizatora InBody

Jesteś dietetykiem? Prowadzisz klub fitness lub ośrodek zdrowia? Chcesz zakupić jedno z profesjonalnych urządzeń medycznych do pomiaru składu ciała lub opaskę InBody Band?

Skontaktuj się z nami! Jesteśmy Ambasadorem marki InBody!

Urządzenia firmy Biospace doskonale nadają się do ośrodków zdrowia, klinik leczenia otyłości, klubów fitness i uczelni wyższych typu AWF. Szczególnie przydatne mogą być w badaniach naukowych, do prac doktorskich i habilitacyjnych. Urządzenia InBody wraz z oprogramowaniem Lookin’Body pozwalają na pełną i dokładną kontrolę i analizę składu ciała oraz sprawności fizycznej zawodników różnych dyscyplin sportowych.

Zobacz także jakie zastosowanie ma Inbody w medycynie – pobierz informacje klikając tutaj. Materiał MEDfitness Maniac Gym.

We współpracy z wyłącznym polskim dystrybutorem MEDfitness Maniac Gym w Białymstoku, poradnia DIETOMEDICAL oferuje Państwu możliwość uzyskania wszelkich informacji odnośnie analizatorów Inbody w Szczecinie i okolicach!

Zadzwoń lub napisz do nas w celu umówienia się na spotkanie, aby dowiedzieć się o szczegóły urządzeń, modele, możliwości pomiarowe i wszystkie nurtujące pytania.

Innowacyjne i profesjonalne medyczne analizatory InBody

  • jako jedyne stosujące opatentowaną technologię pomiaru DSM-Direct Segmental Measurement czyli Bezpośredniego Segmentalnego Pomiaru umożliwiającego dokładny pomiar bioimpedancji dla 5 segmentów – 4 kończyn i tułowia.
  • jako jedyne stosujące opatentowaną technologię 8-punktowego systemu dotykowych elektrod gwarantującego dokładność i odtwarzalność pomiarów z wykorzystaniem 8 różnych punktów pomiaru pełnego składu ciała – kciuki i palce obu dłoni, przednie i tylne części podeszwy stóp.
  • jako jedyne umożliwiające pomiary dla dzieci już od 3 roku życia z możliwością wydruków dziecięcych (z uwzględnieniem siatki centylowej).

Zobacz jak wyglądają wydruki z analizatora, klikając tutaj.

W cenie analizatora InBody

  • oprogramowanie Lookin’Body 120
  • dowóz, montaż i szkolenie personelu
  • dodatkowe materiały szkoleniowe (interpretacja wyników)